Головна Доставка і оплата

Доставка і оплата

Графік работи інтернет магазину mydress.com.ua :

Замовлення ми приймаємо цілодобово. Обробка заявок відбувається з 10.00 до 18.00, крім суботи та неділі. Щоби обрати та придбати вишукану дизайнерську сукню, попередня реєстрація не потрібна!

Доставка та оплата:

Вартість товару, вказана на момент придбання, остаточна і може змінюватись виключно від обраного способу доставки. У вартість товару внесено передбачені податки.

В mydress.com.ua можна оплатити в такий спосіб:

Оплата готівкою в шоу-румі

Розрахуватись за обрану сукню ви можете безпосередньо у нашому магазині, розташованому по вул. Антоновича, 22, у Києві. Перевагою такого варіанту оплати є можливість примірки, а також заміни моделі у разі неспівпадання розміру.

Банківський переказ

Сплатити замовлення ви можете у будь-якому відділенні банку. Реквізити для оплати рахунку повідомить наш менеджер. Варто знати, що банківська установа може утримати з платника комісію за переказ грошей. Розмір комісійної суми залежить від суми і тарифів обраного банку. Термін переказу при такому виді оплати складає від 1 до 3 банківських днів

Про доставку

Доставка кур’єром. В межах Києва доставити придбаний вами товар може кур’єр. При цьому, він чекатиме, доки ви не перевірите сукню на наявність браку. У разі відмови, товар повертається відправнику із кур’єром.

Доставка в межах України. Доставка товару по Україні відбувається при залученні послуг почтового оператора — «Нова пошта» до складу у вашому місті.

Замовлення по Києву. Доставка замовлень, адресованих по Києву та отриманих до 17.00, відбувається протягом дня; після 17.00 — на наступний день.

Доставка здійснюється з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 19.00, субота та неділя — вихідні.

Товар, замовлений у вихідні, доставляється по Києву у понеділок, по регіонах — протягом2-3днів з початку робочого тижня (з урахуванням віддаленості пункту доставки).

Доставка по Україні

 • передоплату слід вносити лише після того, як наш менеджер зв’яжеться з вами;
 • при отриманні замовлення поштою, перевірте його розмір та інші деталі;
 • у разі необхідності, ви можете повернути все замовлення або його частину;
 • доставка товару відбувається лише за тією адресою, яка вказана замовником у заявці;
 • при отриманні замовлення необхідно при собі мати паспорт — для уточнення правильності доставки.

Правила доставки

Всі документи на товар передаются замовнику під час доставки. Вартість, вказана у документі, не коригується, і кур’єр не має права її змінювати. Всю інформацію стосовно товару уточнюйте у менеджера до оплати. В обов’язки кур’єра не входить консультація чи якісь інші послуги, пов’язані з отриманням товару. Уважно перевіряйте список доставлених товарів, їх якість, відсутність браку. Якщо під час отримання товару скарг і претензій не було пред’явлено, надалі вони не приймаються та не розглядаються.

Право на повернення товару

Згідно правил інтернет-магазину mydress.com.ua, ви маєте право повернути бракований товар. Причини, з приводу яких ви можете повернути придбаний товар:

 • розбіжність розміру, кольору, фасону;

Причина для повернення товару  при помилці зі сторони магазину:

 • наявність дефекту, браку;
 • некоректна комплектація замовлення.

Враховуючи ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», кожен покупець має право протягом 14 днів, без урахування дня покупки, замінити (повернути) товар належної якості на аналогічний, якщо він не відповідає замовленим форму, фасоні, кольору і т.д., чи не може бути використаний за призначенням — але за умови, що товар новий, його товарний вигляд збережено, в наявності усі споживацькі якості, бірки, упаковки та документи.

 

ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ

При поверненні товару необхідно роздрукувати та заповнити заяву на повернення. Просимо вказати у заяві причину повернення — який дефект чи брак були виявлені вами у товарі, котрий ви повертаєте.

Для підтвердження особи замовника та акту покупки до заяви потрібно додати:

 • копію паспорта;
 • копію ідентифікаційного коду;
 • бланк замовлення;
 • документ, що підтверджує оплату.

Після цього доставте товар в наш офіс або ж відправте за допомогою служби «Нова пошта» разом із вказаними копіями та документами.

ПОВЕРНЕННЯ В ОФІСІ
При поверненні товару напряму через офіс вам потрібно мати з собою усі перераховані копії та документи. Менеджер перевірить документи, а також принесений вами товар — на наявність вказаного вами дефекту — після чого оформить накладну на повернення.

У такому випадку компанія зобов’язана повернути вам повну вартість товару протягом тижня, перерахувавши гроші на картку чи поштовим переказом. Для цього вам потрібно вказати реквізити банку, у якому картка оформлена.

Якщо товар, який ви хочете повернути, не відповідає нормам браку (ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів»), він поверненню не підлягає.

Офіційну заяву ви можете залишити за адресою компанії: 01033, м. Киев, вул. Антоновича, 22.

ПОВЕРНЕННЯ ПОШТОЮ
При поверненні товару «Новою поштою» ми по факту отримання перевіряємо його відповідність необхідним вимогам. У разі згоди, протягом 7 робочих днів з моменту отримання товару компанія поверне вам кошти за вказаними реквізитами банку.

Якщо товар не відповідає нормам повернення (згідно ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів»), товар буде відправлено назад (за рахунок покупця) з офіційною відмовою.

Способи повернення грошових коштів протягом 10 рабочих днів:

 • поштовий переказ на вказану адресу;
 • на банківський рахунок картки;
 • банківський переказ на вказаний розрахунковий рахунок.

Ми в Instagram


TIME:0.036
QUERIES: 117